Hizmetlerimiz

Ambalajlı Nakliyat

ambalajli-nakliyat.jpg

Ambalajlama, eşya taşıma hizmetinin en kilit aşamalarından biridir. Beyaz eşyalardan cam ürünlere, aynalardan mobilyalara kadar her ürün ayrı kalınlıkta ambalajlanmalıdır. Bu ambalajlama işlemi eşyaları dışarıdan gelebilecek risklere karşı korumada büyük ve önemli bir adımı oluşturmaktadır.

Temel Nakliyat, Eskişehir evden eve nakliyat firmaları arasında müşterilerine sağladığı güveni, taşımacılıktaki bu özenli hizmetiyle sağlamaktadır. Deneyimli personellerimiz nakliye için adresinize geldiğinde iş bölümüyle ayrılarak eşyaları demonte edip ambalajlamaya başlar.  Mobilya konusunda tecrübeli personellerimiz mobilyalarınıza, elektronik konusunda tecrübeli ve bilgili personellerimiz de beyaz eşyalarınıza yönelerek burada sorunsuz bir sökme işlemi gerçekleştirir.

Firmamızın eşya paketlemede kullandığı ambalajlama malzemeleri, eşya paketleme için özel üretilen birinci kalite malzemelerdir ve bir malzeme kesinlikle birden fazla kez kullanılmaz.  Siz de güvenli ve konforlu taşımacılık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizler ulaşabilirsiniz.

 

Temel Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Emek Mah. Mutlugün Sok. No: 9 Odunpazarı / EKİŞEHİR

Gsm: 0538 078 11 19