Hakkımızda

Temel Nakliyat,  şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılığı sektörlerinde profesyonellik anlayışıyla hizmet veren bir nakliyat firmasıdır. Firmamız, tecrübelerini bir çatı altında toplayarak Eskişehir merkezli olarak Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaktadır.  Evden eve nakliyat sürecini en başından sonuna izleyen Temel Nakliyat, verdiği hizmetlerle güvenilir bir Eskişehir evden eve nakliyat firmasıdır.

Titiz ve özenli bir şekilde çalışan ekibimiz, son model araç parkurumuz ve taşıma asansörlerimizle Eskişehir nakliye firmaları arasında adımızı güvenle duyurmaktayız. Temel Nakliyat, eşyaların ambalajlanması, gruplanması, araçlara yüklenmesi ve indirilmesi aşamalarında büyük bir özenle çalışmaktadır.  Kullandığımız özel ambalaj malzemeleri sayesinde eşyaları en kısa mesafeden engebeli uzun yollara kadar her yerde koruyabilmekteyiz.

Eskişehir nakliye firmaları olarak ekstra eleman temini sağlayarak, bireysel veya kurumsal taşınma işlerinizde sizlere destek olmaktayız. Eşyanızın durumuna göre istediğiniz sayıda eşya taşıma elemanını adresinize ulaştırıyor, işinizin daha kısa sürede, daha kolay tamamlanmasına destek oluyoruz.

Eksper ekibimizle eşyaları inceleyerek yükünüze uygun aracı ve asansörü seçiyoruz

Taşınma işleminde önceden belirlenen tam tarih ve saatte adresinize geliyoruz

Eşyalarınızı odalarına göre ayırıp hassasiyetinize göre özel malzeme ile ambalajlıyoruz

Paketlenen eşyaları eşya taşıma personellerimiz ve yük asansörlerimizle araçlara yüklüyoruz.

Yeni adresine ulaşan eşyalarınızı odalara yerleştiriyor, kurulum ve montajını sağlayarak hizmetimizi tamamlıyoruz.

 

Temel Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Emek Mah. Mutlugün Sok. No: 9 Odunpazarı / EKİŞEHİR

Gsm: 0538 078 11 19